Autoresponder GVO kampanii wiele pomieści.

autoresponder od GVO Autoresponder GVO, tu masz możność majstrowania wielu kampanii, czyli list adresowych. A wiadomo, lista adresowa złotem Internetu jest. Blog nie wsparty listą adresową wiele nawojować nie zdoła. Jak kto wejdzie na niego, co tam postudiuje, to nie wiadomo czy wróci kiedy jeszcze.
A jak kto do listy adresowej przystąpi, otrzyma od Ciebie wszystko, co umyśliłeś przekazać. Autoresponder GVO wysyłać doń będzie to co tam przygotowane, w kolejności jaką rozplanowałeś.
Czyli nie zapomni o Tobie i wartościach Twoich. To i co jaki czas o blogu swoim też przypomnieć masz sposobność.
Autoresponder GVO nie tylko jednej kampanii sprosta, możesz mieć ich tam wiele, co czego tam byś ich nie potrzebował.

Majstrowanie kampanii nowej.

Dla kampanii nowej tworzenie masz konieczność do panelu partnera GVO zalogować się, to oczywiste. A tam odnajdziesz w menu z lewej strony sekcję Narzędzi biznesowe. w niej pozycję Auto Responder. To wejście do tworzenia Twojej nowej, albo i pierwszej listy mailingowej.
W zakładce Kampanie znajdziesz link dodaj kampanię, klikniesz i już majstrować nową listę idzie. Pierwsze, to nazwę kampanii podać masz konieczność. A taką daj, co z listą w powinowaceniu była, na ten przykład „GVO- Twój kawałek Internetu”. To jak o sposobności tworzenia systemu marketingu przychodzącego za pomocą narzędzi GVO objaśniam wszem. Ty sobie co tam umyślisz.
Dalej opis listy podać można, niekoniecznie. To tylko dla wygody Twojej, co byś wiedział o czym dana lista jest.
Później podasz swój adres email, będzie on uwidoczniony w każdej wiadomości wysłanej z listy adresowej, w polu „od”.
Podaj też email dla informacji, tu autoresponder GVO wszelakie powiadomienia o zdarzeniach na liście prześle, o nowych subskrybentach i podobne.
Masz do ustalenia jeszcze tekst linku rezygnacji z subskrybcji i tekst potwierdzenia zapisu na listę, to jak metodę podwójnego potwierdzenia wybierzesz.
Jest i wreszcie możliwość oznaczenie strony z podziękowaniem za zapis na listę, jak taką masz gotową. Podajesz jej adres w sieci.
Na koniec klikasz Edycja. Kampania jest w mig majstrowana.

Autoresponder GVO, dalej co?

Sama lista adresowa wiele zdziałać nie da rady. Tu jeszcze potrzeba formularzy zapisu, stron przechwytujących, no i wiadomości dla listy adresowej. O tym ciut później, w postach następnych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *