Blog WordPress w dwie minuty instalowanyInstalacja bloga WordPress w minut dwie.

Blog WordPress możesz i faktycznie w minuty dwie sobie założyć. Oczywista, jak masz już konto od hositngu i domenę osobiście najętą.

Website Generator od GVO

W GVO na ten przykład nie masz potrzeby żadnej do Cpanel konta się udawać, wszystko co niezbędne załatwisz w mig w Website Generator. To taka tam usługa, co w niej w chwil kilka bloga obstalujesz i to na miejscu, z panelu partnera GVO.

A i jeszcze całkiem zgrabną, znaczy profesjonalną skórkę dla przyozdobienia bloga wybrać masz sposobność. A że masz tam ich bez liku, to i problem z wybraniem. Ta ładna i tamta nęci. Którą być nie wybrał, każda i prezencją i funkcjami przydatnymi się wyróżnia. Wiele takich gdzie indziej nie uświadczysz.

Jednym słowem łatwo i przyjemnie bloga okazałego Website Generator obstalujesz. Znaczy cały znój Twój to kliknięć myszką parę, ot tu jeną opcję wskazać, drugą gdzie indziej wybrać. Resztę, całą robotę niewdzięczną już owy generator stron internetowych uskuteczni. Na koniec podsunie przed oczy Twoje efekt wykonanej pracy, znaczy podsumowanie instalacji.

Jeden masz tu feler, ale wielki wcale. W mig do sprostowania. A to brak sposobności do kopii zapasowych majstrowania. Starczy, byś zawitał do Cpanel Twojego konta od hostingu. Tam zaś do auto instalatora, co się Softakolous nazywa, zaimportował nowiusieńką bloga instalację. Ot i wszystko. Już możesz kopie dla bezpieczeństwa majstrować, też kliknięciem myszki, albo i zlecić automatyczne ich tworzenie.

W Cpanel bloga instalacja

Każdy jeden odpowiedzialny hosting posiada w Cpanel zarządzania kontem auto instalatora. Często bywa onym Softacolous. Bardzo  sprawny i wielce ułatwia sprawy wszelkie.
Dla założenie bloga chwil zmitrężysz niewiele. Ot kilka kliknięć myszką, coś tam z klawiatury wystukane i już masz. Blog w całej okazałości na domenie stoi. A dla spokojności swojej i bloga bezpieczeństwa kopie zapasowe w mig tam robisz, znaczy w Softacolous. To proste, żadna wiedza tajemna.

Jeden masz tu feler, brak w wyborze skórek lepszych, znaczy profesjonalnych. A to znowu nie taka bieda wielka. Jak tam skrzętnie w sieci poszperasz, znajdziesz wiele tematów graficznych, co i wiele tym za pieniądz wcale nie ustępują. Znaczy w wyglądzie i działaniu.

 


1 Comment

Krzysztof · 9 listopada 2014 o 21:12

Bardzo fajne i przydatne wpisy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *