Formularz osadzić, czyli umieścić na blogu, trudne wcale.

Formularz listy mailingowej GVO Wiadomo wszem a wobec, co marketing email, znaczy przez autoresponder robiony pożytku wiele dać może. Tu konieczność masz pokazania wszystkim formularzy zapisywania na listy mailowe auto respondera, choć by tego z GVO.
Bo przecie jakoś tam do tych Twoich list mailingowych co i kto dopisać się sposobność mieć musi. Inaczej sensu nie masz tu ni jakiego.

Sposobności wiele do tego jest. A to strona przechwytująca, lądowania też nazywana. A to zakładka jaka fanpage twojego osobistego na Facebook.
Możesz wreszcie taki to formularz na blogu obwieścić, w miejscu dowolnym, jakie odpowiada. Czyli w widgecie jakim na boczny pasku bloga, albo we wpisie jakim.

Formularz kodem HTML opisany

Kod HTML formularza zapisu na listę adresową. Formularz zapisu na listę adresową w hatemala kodze swój opis ma. To i z autorespondera GVO dla kampanii jakiej dokładnie pobrać owy jest konieczność.
Tu, na boku, widzisz kod html takiego formularza. Starczy zaznaczyć całość i skopiować.
Kod owy osadzić, prosto mówiąc wkleić, możesz gdzie tam jest potrzeba. A to w pasku bocznym bloga, oczywista gadżetem teks się posiłkując.
Możesz też i do posta jakiego dodać też. Jena tu uwaga przydatna, kod można dodawać tylko w widoku tekstowym edytora postów. Inaczej wiele z tego nie będzie, znaczy kod nadpisana będzie, i lipa czyli nic.

 

Poznaj z Janem GVO – Zarabiaj z GVO

Twoje imię:
Twój email:

A znowu tu, obok też, masz już gotowy, działający formularz zapisu na listę adresową GVO. To ten, kodem wyżej pokazanym opisany. Całkiem zgrabny, ciut upiększon css stylami. Wiele nie, troszkę tylko.
Starczy pola wypisać dwa, wysłać. A na co spytasz. Z mojej wiedzy darmo masz okazję korzystać.


2 Comments

Piotr Gabrynowicz · 22 lutego 2014 o 17:00

Witam super stronka, gratuluję podejścia do blogowania i uczenia innych tej formy zarabiania. Pracuję właśnie nad formularzem i mnie tu do pana skierowało google to znaczy że robi pan dobrą robotę. Jeszcze raz gratuluję 🙂

  Jan Zabłotny · 9 marca 2014 o 12:22

  A witam i dziękuję za komentarz.
  Blog mój, czyli ten tu, jest całkiem młody, ciut więcej jak miesiąc w do indeksowania
  przez Google zapodany.
  Głównie to usiłuję w tym miejscu rozjaśniać nieco zawiłości technologi do Internetu,
  blogów na WordPress silniku też.
  A co, kto z tą wiedzą pocznie, to już każdego wola.
  Twój blog Piotrze też niczego sobie, takie lubię. Znaczy nie upstrzony, czytelna skórka. Kto chce, sam podziwiać może
  http://piotrgabrynowicz.pl/

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *