Gmail kombajn pocztowy wiele kont obsłuży.

Gmail kombajn pocztowyPoczta od Google czyli ich Gmail kombajn pocztowy ma i tę właściwość, co wiele kont pocztowych obsłużyć może. Na dowolnym serwerze, w dowolnym miejscu ziemi, byle Twoją własnością będących.
Starczy zaimportować do usługi Gmail i już całą swoją pocztę w miejscu jednym czytasz, z miejsca jednego wysyłasz.
Wygodne to i czasu ogrom zaoszczędza. Nic już uwadze Twojej nie umknie, nie zapodzieje się gdzie tam po świecie.

Import konta w kilka chwil

Zewnętrzne konto pocztowe, oczywista Twoje, zaimportujesz do swojego konta w usłudze Gmail w kilka chwil dosłownie. Masz tam do tego formularz i kilka pól do wypełnienia. Wszystko krok po kroku, bez kłopotu żadnego.
Jak poprawnie wszystko podasz, znaczy adres konta do zaimportowania, jego użytkownika, hasło użytkownika i adres serwera pocztowego, zaraz konto zaimportowane miał będziesz. To i już wszystkie wiadomości z niego w Gmail znajdziesz. Co jaki czas Gmail kombajn pocztowy sam tam zaglądał będzie i wszystkie nowe e-mail pobierze.
Jak znowu masz kaprys wysyłać z Gmail wiadomości w zastępstwie zaimportowanego konta, to masz konieczność przejść procedurę uwierzytelnienia, co by wiadome było że konto to Twoje.
Ot inicjujesz ambaras cały, do konta zewnętrznego wysyłana jest wiadomość z kodem. Kopiujesz kod z wiadomości, wklejasz w pole do tego naznaczone. Klikasz sprawdź, już gotowe. Możesz wysyłać w zastępstwie.

Wygoda wielka, czasu oszczędzenie.

Tak to Gmail kombajn pocztowy czasu Twego zaoszczędzi wiele. Już nie masz konieczności od serwera z pocztą do serwera pocztowego się pałętać. Jak mam ich z dziesięć, to i zaoszczędzę czasu wiele.
Wszystko w miejsce jedne przychodzi, wszystko w jednym miejscu czytać idzie. A oznaczone etykietami, co by wiadome która wiadomość z którego tam serwera przejęta. Żadna uwadze ujść już prawa nie ma, żadna zagubiona nie będzie.
A i odpowiadasz też z miejsca jednego, w zastępstwie wszystkich kont pocztowych. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Więcej o importowaniu kont pocztowych do Twojego konta Gmail znajdziesz ciut poniżej, w video przygotowane.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *