Stopka wiadomości w Gmail ważna, a nieznana.

Gmail stopka wiadomości - wielce przydatne Stopka wiadomości, inaczej podpis to miejsce szczególne w wiadomościach email wysyłanych z klienta poczty Gmail. Miejsce to, Gmail stopka wiadomości, to prosto obszar niżej tekstu, co w wiadomość wpisujesz.
Masz tu całkiem darmo miejsce na reklamę jaką, a to strony polecenie, programu partnerskiego zachwalenie czy tam jakiego towaru opisanie.
Co tam zapodasz, Twój koncept i fantazja. Ważne, co byś to wykorzystał dla wspomożenia marketingów swoich.

Gmail stopka wiadomości w chwil kilka zrobiona.

Stopkę, czy tam wedle Google podpis, edytujesz raz, a dodawana jest do każdej Twojej wiadomości już zawsze.
Dodanie i edycja prosta niezmiernie. Nie wiem czy i minut pięć zajmie. Ot w ustawieniach Twojego konta Gmail ( ta mała ikonka zębatki w prawym górnym rogu okna poczty) wybierasz ustawienia.
Tam na karcie Ogólne odnajdujesz, znaczy jak się na dół przewijać będziesz,  sekcję podpis. To w miejscu tym ustawiasz stopkę właśnie.
A sposobności masz tu kilka. Raz tekst sam dodać tylko możesz, jaki tam uważasz. Pamiętaj, co stopka automatycznie do każdej Twojej wiadomości z Gmail wysłanej dodawana będzie.
Możesz i podlinkować tekst do dowolnego w Internecie zasobu, strona Twojego bloga to też zasób owy.
Wreszcie i grafikę jaką dodać jest sposobność. Logo jakie Twoje albo i coś dla Ciebie unikalnego. Podlinkować nie idzie, ale atrakcyjności stopce doda niezawodnie, znaczy ta grafika cała.

Gmail stopka wiadomości marketing darmo.

Co tam w stopce dodać idzie? Ano jak masz kilka ważnych adresów e-mail, to możesz je zamieścić. Oczywista jako linki do wysłania wiadomości do Ciebie.
Tak i samo linki do stron swoich dodać wskazane, to ruch na bloga wzmóc pomoże, a nie zaszkodzi wcale. Zresztą i powagi osobie Twoje doda, żeś posiadacz strony jakiej czy tam stron w Internecie.
Wreszcie link do strony przechwytującej z formularzem jakim rejestracji na co tam Twojego zamieścić idzie tu. Może być i link do strony sprzedażowej.
Możliwości wiele, tylko od konceptu Twojego zależne.


3 Comments

swietna · 29 października 2014 o 07:27

Świetny blog naprawde – duzo sie dowiedziałem

relaks · 15 maja 2015 o 10:37

Ma Pan uspokajający głos. Żeby wszyscy w ten sposób przedstawiali swoją wiedzę, to poziom polskiego szkolnictwa wzrósłby jak poziom zaskoczenia drogowców wczesną zimą.

Gmail Stopka Wiadomości · 24 lipca 2014 o 07:04

[…] wiadomości w Gmail http://szkoleniajana.eu/gmail-stopka-wiadomosci/ […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *