Google darmo daje wiele.

Co od Google dostać można darmo? Wiadomo, Google potęgą w sieci, koniec kropka. To już niby internet drugi, nie ten nasz powszedni, a Google osobisty.
I przesady nic w tym, bo to i sieci szkieletowe,  bo to serwerów mnogość w świecie gdzie. Moc olbrzymia, zasoby nieprzebrane.
Toż ich najpierwszy zamiar  opisać i skatalogować wszystko, co na Ziemi naszej masz. Wiele brak im jeszcze, ale dużo mają, co raz więcej.

Każdy jeden, co posiada chęć, ma sposobność darmo z wielu Google usług i narzędzi korzystania. A to poczta od nich, a to składowanie i oznajmianie wszem zdjęć czy filmów osobistych, znaczy Picassa Web i YouTube.
Masz tam u nich wreszcie dysk Google, dla przeróżnych aplikacji i wiadomości. Znajdziesz też kalendarz, niezwyczajny, przez internet działający, dla współpracy z innymi, czyli współdzielenia naznaczony. Zresztą każdy Google dokument możesz z drugimi dzielić, wespół przeinaczać.  No a jeszcze o Google plus nadmienić jest konieczność. Toż to na ten czas niebywale znamienita dla społeczności usługa, co jeszcze dla pozycjonowania bloga czy czego tam znaczenie ma. Na całego Internetem parać się zamiarujesz, to i z usług Google korzystać obowiązek masz.

A co w zamian biorą?

Co niektórzy, gdzie tam w kątach powiadają, że duszę wykradają. Nie daj wiary, duszy jeszcze nie podbierają, cyrografów nie spisują.
Ale biorą. Wszystko co im o sobie powiesz, wszystko co swojego pokażesz. A i zaraz w przepastnych czeluściach baz danych zapisują. Wiedzieć wszystko o wszystkim w Internecie potrzebują.
Jak już zapisali, to przez algorytmy od statystyk przewalcują, profil wymajstrują. Nie tylko osobisty Twój, ale nacji całych, czy tam od regionów zależny.
Słowem jednym, darmo nie masz nic. Czy koszt wygórowany, czy wart tego co Google daje, oceń sam, wybór Twój.

Co u Google dostać jest sposobność?

Gmail, poczta jakich mało.Gmail – Usługa pocztowa Google.

Poczta jakiej gdzie indziej szukać darmy znój. Pierwsze,  na ichnich serwerach osadzenie ma, to i szybka i wielce rozbudowanymi funkcjonalnościami odznaczona. Dla opisania całej i dzień mało.
A najważniejsze, to brama do wszelakich usług Google. Nic bez Gmail u nich nie dostaniesz, a jak masz to i wszystko zrazu dadzą.
Konto pocztowe majstrujesz, już i masz profil osobisty, już i strona Google+ na ciebie czeka. A i do wszystkiego innego wejście masz bez logowania, starczy pocztę mieć aktywną.

Google Chrome, strasznie szybka przeglądarka.Chrome – ichnia przeglądarka od Internetu

Na oka rzut pierwszy i pięciu groszy nie wart. A to pozór tylko, zresztą taki jak i nazwa jej, znaczy ten chrom. Oblicze ani okazałe, ani chromem okapujące.
Za to serce, silnik znaczy, wręcz przeciwnie. Masz tam wszystko co najnowsze, zresztą stale przeinaczane. Masz tam wszystko do technologii Google dopasowane. To i temu jest najszybsza, z wszelakimi Google usłużnościami pobratana.
To jedyna przeglądarka, do której zalogować się możesz. Czyli jedna jest w postaciach dwu. Na maszynisku Twoim i jednocześnie na ichnich serwerach. Taka niby z teorią od kwantów zgodna. Co jest z tego. Ano wszystkie Twoje ustawienia przeglądarki w świecie gdzieś tam zapisywane. To i bez różnicy żadnej na jakim komputerze dobierasz się do Internetu. Zalogować starczy i już masz jak lubisz, znaczy spersonalizowane.

Google+, ważna niezmiernie usługa społecznościowa Google.

Google Plus – znacząca wielce usługa od społeczności.

To nie tylko miejsce od pogaduszek i wymiany czego tam dusza zapragnie. To też niezbędne dla znaczenia blogom przydawania, znaczy pozycjonowania. A bo jak co tam na blogu dodasz, to tu zaraz o tym wspominaj, koniecznie z linkiem do posta świeżego. Czyli masz zewnętrzny link, a nie byle jaki, bo ze społecznościowej strony. To na teraz u Google ma znaczenie niemałe.
Złączenie wzajemne Twojego Google+ z blogiem owocuje dodaniem do wyniku wyszukiwania Twojej grafiki profilowej z tegoż G+, na ten przykład podobizna osobista być może. Co ważne bardzo, prosto wypełniasz wymóg autora identyfikacji. Google wie już, że autorem wieści na blogu jesteś Ty, nie inny kto. To jeden z wymogów algorytmów od pozycji naznaczania.
A i wreszcie całkiem darmo masz sposobność dodatkowego promowania stronki swojej. Twój osobisty strumień G+ jest też indeksowany przez wyszukiwarkę.
Masz tam wiele więcej, ale tu nie sposobność o tym pleść. Może w miejscu innym, może kiedy indziej.

Najważniejsza u nasz wyszukiwarka Google

Wyszukiwarka Google – wielce ważna, najważniejsza.

Chcesz to wierz, nie chcesz nie wierz, to najważniejsza u nas wyszukiwarka. Nie ma Twojej stronki w Google, nie ma jej wcale. Jesteś tam, na stałe powiększanie grona czytających liczyć możesz. Może i na więcej też.
To już nie wyszukiwarka byle czego, byle co zapodająca. Toż to ciut inteligentny stwór, prawie że myślący. Najnowszejsze algorytmy, te co krok po kroku mówią co ma robić, wartość o chłamu rozpoznają. Znaczy zostało się na teraz jedno SEO, te białe. Wartościowe treści, znaczy przydatne drugim. Żadne tam farmy linków, precle, kupowane linki wagi już nie posiadają. A przeciwnie wręcz, szkody wielkie mogą czynić, w rankingu spychać w dół. A jak wiele takich, to i bana dostać idzie, znaczy zniknąć z wyników.
Na teraz już i grafiki odnajduje, czyli następna sposobność dla promocji stronek osobistych. A jak to u Google, logować też się doń sposobność masz. Czyli dostosować do siebie można, czyli pamięć jest wyszukiwań.

You Tube, miejsce na filmy Twoje. You Tube – miejsce na filmy Twoje.

Rzecz wiadoma, jeden obraz wart tysiąca słów, jedno video warte tysiąca obrazów. To jak Internetem parać już na zawsze zamiar masz, osobiste filmy majstrować masz konieczność. Zmajstrować to raz, upublicznić to dwa.
I tu masz ten cały tam You Tube, znaczy całkiem gratis hosting od video. Nie dość co darmo, to i popularny szalenie, to i wielce Twoje blogi wspomóc mogący. A to masz tam kanał swój osobisty, miejsce właśnie na dorobek Twój. Już sam kanał jest sposobność z witrynami połączyć, z usługami do społeczności też. Znaczy jak co dodasz do You Tube, zaraz i na FaceBook i na Google+ samo znajdzie się. A, o Twitter bym zapomniał.
Starczy wspomnieć, co do każdego filmiku w komentarzu adres bloga dodać można. Toż to jest okazja niebywała, dla pomnażania poważania blogów czy czego tam innego w sieci.

Na dziś koniec, więcej już niebawem, znaczy o Google i jego usługach.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *