Jetapck moduł publikacji 

Jetpack bloga na Facebook wysyłaWtyczka jetpack moduł publikacji posiada, to dla zamieszczania wpisów o postach Twoich na witrynach społecznościowych.
W ustawieniach modułu łączysz wtyczkę ze swoimi kontami na Facebook, Twitter, Google +, Linkedln, Tumbrl i z czym tam jeszcze ochotę masz.
Po opublikowaniu każdego nowego posta na blogu wtyczka automatycznie zamieszcza skrócone wersje wpisu na wskazanych portalach społecznościowych. W połączeniu z wtyczką WordPress Seo by Yoast, do każdego News’a dodawana jest grafika wyróżniająca posta.

 Jetpack moduł publikacji prosto użyć.

Moduł publikacji wtyczki Jetpack niewiele zachodu do pełnego uruchomienia wymaga. Jedyne, co masz konieczność to uaktywnić moduł i w ustawieniach jego połączyć wtyczkę ze swoimi profilami ( kontami) w usługach społecznościowych. 

Oczywiście musisz koniecznie posiadać profile w tych usługach, z którymi łączysz wtyczkę. Od tego momentu wtyczka jest gotowa do akcji. W momencie publikacji każdego nowego posta na Twoim blogu wtyczka automatycznie doda wpis o takim to poście na portalach społecznościowych. Co ważne, do wpisu jest dołączony link do bloga, co ciut pozycjonowanie strony wspomaga.

Jetpack moduł dzielenia się 

Ustawienia modułu podziel się znajdziesz na tej samej karcie na zapleczu co i modułu publikuj.
Myszką tylko przeciągasz ikonki portali społecznościowych z sekcji „dostępne usługi” do sekcji „włączone usługi”. Zostaje jeszcze wybrać styl przycisków. Masz je na rozwijalnej liście dostępne. Klikasz „zapisz zmiany” i już wszystko działa.
Pod wpisem każdym pojawiają się przyciski udostępniana. Jak kto kliknie jaki, otwiera się małe okno dające sposobność do umieszczenia Twojego wpisu na osi czasu klikającego.

Jetack moduł publikacji i dzielenia się.

Moduły publikowania i dzielenia się są bezcenne wprost. Wspomagają promowanie Twojego bloga niezmiernie. Raz, co wieści po różnych tam usługach społecznościowych błyskawicznie roznoszą. Dwa, co majstrują linki zewnętrzne do bloga Twojego. I to nad wyraz cenne linki, najwyżej w Google wyszukiwarce cenione, linki z portali społecznościowych. 
A że darmo masz to wszystko, nic tylko korzystaj dla pożytku swojego.

[box] Dokładniej moduły oba masz w poradniku video niżej opisane.[/box]  


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *