Extra sidebar widgets – Jetpack moduł widżetów

jetpack moduł widżetów„Extra sidebar widgets” a po naszemu Jetpack moduł widżetów dodaje do bloga co nieco przydatnych widżetów.  Jedne promocję w portalach społecznościowych wspierają, drugie znowu a to obrazy jakie w boczny pasku wyświetlić mogą, a to galerię obrazów do wpisu dodać, czy tam posty z innych blogów wyświetlać.
Widżety od Jetpack wszystkie przydatne, wszystkie bloga uatrakcyjnić mogą.

Widżety Jetpack moduł widżetów.

Jetpack moduł widżetów Widżet Socjal media sposobność daje na dodanie do paska bocznego ikonek najpopularniejszych sieci społecznościowych. Oczywista z linkiem do Twoich profili w tych to sieciach. Czyli może podnieść ilość obserwujących poczynania Twoje na Facebook, Twitter, YouTube czy gdzie tam jeszcze.

Widżet obrazek jetpackWidżet Obrazek jetpack umożliwia umieszczenie w pasku bocznym albo i gdzie na pozycji innej grafiki jakiej. I to podlinkowanej do wskazanego adresu URL w Internecie. Czyli ciut baner w prosty sposób zrobiony, kilkoma kliknięciami myszki ledwie. Jedynie masz konieczność podać w polu jednym adres URL grafiki, co ma być wyświetlana, tyle co to kłopot żaden. Blog grafiki swoje zapisuje w katalogu do którego dostęp masz przez link Media w menu bocznym zaplecza. Tam dla każdej grafiki znajdziesz adres URL.

Jetpack Widget Gravatar ProfileWidżet Gravatar Profile wyświetla Twoje dane profilowe w usłudze Gravatar.
Tak dla przypomnienia tylko Gravatar to Globalnie Rozpoznawalny Avatar. Jak tam konto posiadasz, masz ustawionego osobistego Avatara, to owy podąża za Tobą wszędzie. Znaczy gdzie tam komentarz dodasz, już przy komentarzu się pojawi, wyróżniając spośród innych.
Nie masz avatara jeszcze, kłopot żaden, tu masz link do nich https://pl.gravatar.com/
W kilka chwil uruchomisz usługę, a i avatara jakiego ustanowisz.

 

Jetpack widget TwitterWidżet Oś Czasu Twitter’a wyświetla Twoje najnowsze wpisy tam. Wspomaga promocję Twojej strony na Twitter. A jak masz uruchomiony moduł publikacji Jetpack to i wszystkie Twoje posty są automatycznie zamieszczane na Twitter między innymi. Oczywiście z linkiem do bloga Twojego, oczywiście wspomagają promowanie strony, oczywiście wpływają na wzrost pozycji bloga w rankingu Google, czyli wzrostowi ruchu na Twojego bloga. To takie zamknięte koło, ale skutecznie działające i to całkiem darmo. 

Jetpack moduł widżetówWidżet Facebook Like Box sposobność daje wyświetlenia na pasku bocznym bloga boks z lubiącymi Twoją stronę na Facebook, może być i fanpage tam. Jest też przycisk do polubienia, jak kto jeszcze nie lubi. Bez wielkiego zachodu wstawisz taki boks na bloga, co działa tak samo jak wyżej opisana oś czasu dla Twittera, czyli wspomaga promocję bloga i jego pozycjonowanie.

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *