Moduł Jetpack Widget Visibility

Widget Visibility moduł JetackJetapck widget visibility czyli moduł włączający sterowanie widocznością widget’ów na blogu. Wyświetlanie czy też nie wyświetlanie danego widżetu ustawiasz prosto, tylko przez klikanie myszką i wybieranie z rozwijalnych list opcji widoczność.
Widoczność pojawia się dla edycji każdego widgetu, jak uruchomisz moduł vidget visibility.
Żadnej tam wiedzy tajemnej posiadać nie masz potrzeby. A czasem jest konieczność wyświetlenia jakiej treści czy banera tylko dla niektórych stron czy tam kategorii wpisów.

Vidget Visibility moduł żadnej konfiguracji nie posiada

Widoczność_widgetuZaraz jak uruchomisz moduł Vidget Visibility w edycji każdego widgetu pojawia się nowa pozycja, nowa opcja – widoczność. Przycisk znajdziesz na dole pola edycji widgetu, zaraz obok przycisku zapisz.
Po kliknięciu w przycisk rozwija się obszar z polami dla określenia widoczności danego widgetu w zależności od spełnienia kilku prostych warunków logicznych.

Modułów widoczności ustawianie

vidget visibility widoczności ustawianieZa pomocą trzech pól określamy widoczność albo i niewidoczność widgetu. W pierwszym z nich wybieramy czy widget ma być widoczny czy też niewidoczny po spełnieniu dalej określanych warunków.
Tu obok masz ustawioną widzialność jakiego tam widgetu dla strony Blog to nie takie trudne.
I tylko na tej stronie widget będzie wyświetlony. Jak wybierzesz ukryj zamiast pokaż, to tylko na wyżej wymienionej stronie widget się nie wyświetli. Prosta a przydatne bardzo.
Jak to tam ustawisz, tylko i wyłącznie od fantazji a i potrzeb Twoich uzależnione.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *