Usłyszy Cię wielu czyli kolejka wiadomości autorespondera GVO

Kolejka wiadomości autorespndera GVOJak już masz kampanię czy tam inaczej listę mailingową, to i kolejka wiadomości autorespondera GVO zmajstrowana być musi.
Kolejka, znaczy kilka, kilkanaście, a może i kilkadziesiąt wiadomości e mail w kolejności wysyłania ułożonych.
Tu sposobność masz znamienitą dotarcia do czytelników wielu. Przekazania wartości swoich, złożenia ofert przeróżnych, czy to sprzedaży czego tam, czy to polecenia do programu partnerskiego jakiego tam.

Kolejka wiadomości autorespndera.

Jak Twoja lista mailingowa ma być zlotem internetu, znaczy Tobie pożytki przynosić, to i wiadomości na niej byle jakie nie mogą być. Bo służyć mają ociepleniu kontaktów, tych co do kampanii zapisani są. Bo mają Twój autorytet budować. No i wreszcie mają oferty przedstawiać i to skutecznie.
To i najpierw plan tam jaki ułóż należycie. Co i jak w każdej wiadomości być ma. Pierwsza z podziękowaniem za zapis być może, to już przychylność respondenta zyskać może.
Nie zaczynaj od ofert nachalnych sprzedania czego tam, nie ciągnij za łeb do programu jakiego. Ciut wartości podaj w mailach następnych. Tak jak blog nie może być o wszystkim, tak i kolejka wiadomości autorespondera o wszystkim być nie może, znaczy temat przewodni musi posiadać.

Jak już ciut z sensem przekażesz, to i można w wiadomości której, może być i czwartej ofertę jaką tam przedłożyć. Bo to już emaile poprzednie wizerunku ciut Twojego zbudowały, może i już zaufania troszkę zyskałeś.
Dalej znowu, w wiadomościach następnych ciekawe a wartościowe treści podawaj. Tak, by czytelnika świeżo nabytego nie stracić.
Znowu po wiadomościach paru, może być i w ósmej, ofertą możesz swoją ponowić. I dalej tak, w schemacie podobnym.

Wiadomości dla oka miłe.

Prócz treści, forma czyli wygląd wiadomości znaczenie ma. Pierwsze, to nie pisz długaśnych wierszy, maksimum to 70 znaków w linijce jednej. Łatwiej się to czyta, uwaga się nie rozprasza. Zresztą pole widzenia dokładnego dla nas, to koło 30 % całego obszaru postrzegania, i to centralnie ulokowane.
Jak i na blogu, tak i w dłuższych wiadomościach akapity używaj, rytm nadasz, czytanie ułatwisz. Jak masz do wiadomości video jakie, czy tam PDF, możesz stronę osobną umajstrować z tym tam video, czy osadzonym PDF. W mailu samym zaś lik zapodaj, może być i w grafice jakiej zaszyty.

Więcej o kolejce wiadomości dla ustorespndera masz niżej, w video opisane.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *