Kopia zapasowa bloga dla spokoju Twojego a WordPress  bezpieczeństwa.

Kopia zapasowa bloga dla głowy spokojuPełna kopia zapasowa bloga daje prostą sposobność przywrócenia bloga Twojego do używalności pełnej. Pełna, znaczy taka co ma i kopię bazy danych i kopię plików wszelakich. Tylko taka kopia zapasowa umożliwia proste odtworzenie uszkodzonej strony. I to w kilka chwil ledwie.
Znaczy, jak wspomożesz się auto instalatorem Softacolous. A znajdziesz owego w C panel swojego konta hostingowego w GVO, zresztą inni też go mają.

A co tam z blogiem być źle może?

Przyczyn spsowania WordPress wiele masz. A to jaki plik silnika się przeinaczy, inaczej nadpisze. A to jaką wtyczkę czy tam rozszerzenie doinstalujesz, takie co z bloga plikami czy skryptami zajadle wojować zacznie. Znaczy konflikt całą gębą masz.
To i sam, z roztargnienia swojego, skrypt jaki przeninaczysz, blog działał nie będzie.
Wreszcie jaka złośliwa paskuda ( kod złośliwy) na bloga się przedrze. Wnet pozmienia pożyteczne w kupę szmelcu. A to jakie przekierowania wstawi, a to całkiem stronę startową bloga Twojego zmieni.
Przyczyn wiele być może, skutek jeden, ratunek też jeden – pełna kopia zapasowa bloga.

Kopia zapasowa bloga Softaculousem robiona.

Masz tam w C panel konta swojego hostingowego na GVO skrypt przydatny niezmiernie. Sofacolous nazywany. Możesz z użyciem owego w mig nową aplikację internetową zainstalować, zaimportować doń już działającego WordPress czy tam Joomla dodać.
A co ważne niezmiernie, kopie zapasowa w kilka chwil majstrować.
W kłopocie z blogiem jakim równie w kilka chwil przywrócisz bloga do stanu używalności, znaczy przywrócisz do stanu z kopii zapasowej.
Pamiętasz jednak musisz takie kopie majstrować w owym. A to przed bloga aktualizacją, a to przed wtyczek dokładaniem.
Masz tam i możliwość zlecenia automatycznego kopi tworzenie, może być i raz na dzień. Jak tak, to i dzień w dzień pełna kopia zapasowa dla bloga Twojego majstrowana będzie.
Bo przywracać będziesz do stanu, jaki w kopi masz zapisany. A na co komu kopia bloga z roku w tył?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *