Czym Jan się para, czyli ciut o mnie.

O mnie, czyli co Jan porabia?

Dawno temu, sam już nie pamiętam kiedy.

Z Internetem zażyłość posiadam od lat wielu, już i nie spamiętam ilu. To i w tym i w owym biegłości ciut nabrałem.
A to portali Joomla troszkę się nadarzyło, a to blogów WordPress wiele przysposobiłem.
W Google też rozeznawać się sposobności były. Czyli te tam; Gmail, Picassa Web Albums, Analytics, Dokumenty, Web master tools, Google Developers i nie wiedzieć co tam jeszcze.
A i bloga czy portal ciut przemodelowaćPortal mój nowa22.eu Niby za okazją, z konieczności, html, style CSS, Java, PHP i różności inne zapoznałem. Tak co by formularz jaki czy prostą stronę w html zmajstrować.

Aż i na koniec ogłady i obycia w dziedzinie technologii internetowych nabrałem. Znaczy wiedzy i praktyki tu wiele mam. Tak, co wielu drugim chętnym, a nieumiejącym jeszcze, pomoc dawać sprostam.

Jan na YouTube o InernecieDla zapoznania tajników technologii od Internetu innym na video o tym opowiadać poczołem. To i krocie wielkie takich to filmików moich na YouTube i gzie tam jeszcze znajdzie się, jak kto szukać będzie.
Wszystko tam prosto a jasno wyłożone, każdy jeden w mig połapać się może. Czy to jak domenę obstalować, czy tam bloga na hostingu swoim postawić. No i oczywista wiele więcej, o wszystkim prawie co do Internetu niezbędnym jest.

Pomagać innym sprostam.

Witryna moja http://jan-zablotny.euW końcu i za osobistą pomoc innym wziąłem się. Znaczy podpowiadać na Skype, czy teraz w Hang Outs Gogle.
Bo jak kto chce osiągnąć co, to z pomocą innych wszystko może. A że te internetowe zawiłości ciut rozległe, to i wskazywanie drogi na początku wszystko łatwiejszym czyni. Tak i to za niewielką pomocą moją w mig hosting działa, może być i u nas albo ten na GVO.Goolge Hangout
To i zaraz blog powstaje i rozrasta się, oczywista zaraz do niego Fanpage, Twitter, Google+ pojawia się. Znaczy dla obecności w sieci zaznaczenia i
pozycji u Gooola bloga wsparcia. Słowem jednym blogi rosną i odwiedzin więcej i więcej zyskują. Znaczy za popularne w sieci się obstają.
To i jeszcze trochę w html rozeznania każden z podopiecznych moich nabyć musi. Bo bez tego ani rusz, czy to formularz jaki na bloga wsadzić, czy tam jaką stronę przechwytującą zmajstrować. Znaczy do html jeszcze i style CSS, bo to para nieodłączna.
Oczywista listy adresowe, respondery każden poznać musi, co by osobiste listy adresowe mieć. Dla wsparcia biznesów i innych takich.

Słowem jednym, każdy pomoc dostający moją, z nieumiejącego nic w ciut eksperta przeobrażon jest. Nie od razu, toż to czas potrzebny. Za to bezapelacyjnie, czyli skutecznie.

Czy pomoc Jana warta co?

Email, czyli wiadomość do Jana.W to co wyżej napisałem wiary dać nie musisz zrazu. Bo to słowa tylko przecie. Jak utwierdzenia zaznać pragniesz, na stronie jednej masz wskazane blogi, a nie tylko, za moją pomocą zmajstrowane. Ciekaw jesteś? Zobacz sam.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *