Gmail stopka wiadomości

Gmail stopka wiadomości

Stopka wiadomości w Gmail ważna, a nieznana.

Gmail stopka wiadomości - wielce przydatne Stopka wiadomości, inaczej podpis to miejsce szczególne w wiadomościach email wysyłanych z klienta poczty Gmail. Miejsce to, Gmail stopka wiadomości, to prosto obszar niżej tekstu, co w wiadomość wpisujesz.
Masz tu całkiem darmo miejsce na reklamę jaką, a to strony polecenie, programu partnerskiego zachwalenie czy tam jakiego towaru opisanie.
Co tam zapodasz, Twój koncept i fantazja. Ważne, co byś to wykorzystał dla wspomożenia marketingów swoich.

Gmail stopka wiadomości w chwil kilka zrobiona.

Stopkę, czy tam wedle Google podpis, edytujesz raz, a dodawana jest do każdej Twojej wiadomości już zawsze.
Dodanie i edycja prosta niezmiernie. Nie wiem czy i minut pięć zajmie. Ot w ustawieniach Twojego konta Gmail ( ta mała ikonka zębatki w prawym górnym rogu okna poczty) wybierasz ustawienia.
Tam na karcie Ogólne odnajdujesz, znaczy jak się na dół przewijać będziesz,  sekcję podpis. To w miejscu tym ustawiasz stopkę właśnie.
A sposobności masz tu kilka. Raz tekst sam dodać tylko możesz, jaki tam uważasz. Pamiętaj, co stopka automatycznie do każdej Twojej wiadomości z Gmail wysłanej dodawana będzie.
Możesz i podlinkować tekst do dowolnego w Internecie zasobu, strona Twojego bloga to też zasób owy.
Wreszcie i grafikę jaką dodać jest sposobność. Logo jakie Twoje albo i coś dla Ciebie unikalnego. Podlinkować nie idzie, ale atrakcyjności stopce doda niezawodnie, znaczy ta grafika cała.

Gmail stopka wiadomości marketing darmo.

Co tam w stopce dodać idzie? Ano jak masz kilka ważnych adresów e-mail, to możesz je zamieścić. Oczywista jako linki do wysłania wiadomości do Ciebie.
Tak i samo linki do stron swoich dodać wskazane, to ruch na bloga wzmóc pomoże, a nie zaszkodzi wcale. Zresztą i powagi osobie Twoje doda, żeś posiadacz strony jakiej czy tam stron w Internecie.
Wreszcie link do strony przechwytującej z formularzem jakim rejestracji na co tam Twojego zamieścić idzie tu. Może być i link do strony sprzedażowej.
Możliwości wiele, tylko od konceptu Twojego zależne.

Gmail kombajn pocztowy – wiele kont

Gmail kombajn pocztowy Google

Gmail kombajn pocztowy wiele kont obsłuży.

Gmail kombajn pocztowyPoczta od Google czyli ich Gmail kombajn pocztowy ma i tę właściwość, co wiele kont pocztowych obsłużyć może. Na dowolnym serwerze, w dowolnym miejscu ziemi, byle Twoją własnością będących.
Starczy zaimportować do usługi Gmail i już całą swoją pocztę w miejscu jednym czytasz, z miejsca jednego wysyłasz.
Wygodne to i czasu ogrom zaoszczędza. Nic już uwadze Twojej nie umknie, nie zapodzieje się gdzie tam po świecie.

Import konta w kilka chwil

Zewnętrzne konto pocztowe, oczywista Twoje, zaimportujesz do swojego konta w usłudze Gmail w kilka chwil dosłownie. Masz tam do tego formularz i kilka pól do wypełnienia. Wszystko krok po kroku, bez kłopotu żadnego.
Jak poprawnie wszystko podasz, znaczy adres konta do zaimportowania, jego użytkownika, hasło użytkownika i adres serwera pocztowego, zaraz konto zaimportowane miał będziesz. To i już wszystkie wiadomości z niego w Gmail znajdziesz. Co jaki czas Gmail kombajn pocztowy sam tam zaglądał będzie i wszystkie nowe e-mail pobierze.
Jak znowu masz kaprys wysyłać z Gmail wiadomości w zastępstwie zaimportowanego konta, to masz konieczność przejść procedurę uwierzytelnienia, co by wiadome było że konto to Twoje.
Ot inicjujesz ambaras cały, do konta zewnętrznego wysyłana jest wiadomość z kodem. Kopiujesz kod z wiadomości, wklejasz w pole do tego naznaczone. Klikasz sprawdź, już gotowe. Możesz wysyłać w zastępstwie.

Wygoda wielka, czasu oszczędzenie.

Tak to Gmail kombajn pocztowy czasu Twego zaoszczędzi wiele. Już nie masz konieczności od serwera z pocztą do serwera pocztowego się pałętać. Jak mam ich z dziesięć, to i zaoszczędzę czasu wiele.
Wszystko w miejsce jedne przychodzi, wszystko w jednym miejscu czytać idzie. A oznaczone etykietami, co by wiadome która wiadomość z którego tam serwera przejęta. Żadna uwadze ujść już prawa nie ma, żadna zagubiona nie będzie.
A i odpowiadasz też z miejsca jednego, w zastępstwie wszystkich kont pocztowych. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Więcej o importowaniu kont pocztowych do Twojego konta Gmail znajdziesz ciut poniżej, w video przygotowane.

Google skracanie linków

Google skracanie linków

Skracanie linków u Google proste a przydatne wielce.

Skracanie linków w Google Jak masz link do czego tam długaśny a zawikłany to i skrócić owego wypada. Co by zamętu nie wprowadzać.
A i czasem jakie polecenie w linku zaszyte masz z Twoim ID partnerskim. Jak bezpośrednio podasz, mogą i owe ID wywalić, z polecenia nic już nie będzie. To ratunek jedyny tu maskowanie, a jak skracasz to i maskujesz.
Sposobów na skracanie linków wiele masz, usług do tego w sieci też wiele. Ja polecam u Google linki skracać a maskować. Proste to a na dodatek statystyki masz dla każdego i jeszcze QR kod dla każdego dostajesz.

Google URL Shortener

Skracanie linków tam żadnej zawiłości nie posiada. Ot wpisujesz w pole jedno caluśki adres jakiego tam miejsca w Internecie, naciskasz przycisk skróć URL i masz.
Na ten przykład link do kotwicy na blogu moim z postaci http://szkoleniajana.eu/#ankieta
zaraz masz przeinaczony do króciutkiego http://goo.gl/F4SPWP.
A znowu taki link już po skróceniu http://goo.gl/VRPPaG ma zamaskowane moje ID partnera w GVO. To i sposobności żadnej nie ma na wywalenia tego tam ID.

Dla każdego linku, co go skróciłeś, masz statystykę od klikalności. I to nie jaką byle, a porządną jak to Google ma w zwyczaju. Jest tam ile razy link kliknięty był, dalej na miejsca gdzie go dałeś rozbite, dla każdego osobno kliknięcia zliczone.
Z jakich krajów na świecie całym kliknięcia się zdarzyły, w przeglądarkach jakich, pod systemami operacyjnymi którymi.

Skracanie linków dla urządzeń przenośnych.

Adres mojego bloga Na ten czas, wiadomo smartfonów czy tam tabletów zatrzęsienie. Więcej co raz przez sieć z nich wędruje. To i masz kod specjalny obrazkowy, QR Code zwany. W obrazku owym zaszyty masz adres na jaką tam stronę w Internecie. Starczy kamerą w tablet czy jakie inne przenośne wbudowaną kod namierzyć i już strona sama się otwiera.
To i w Google URL Shortener dla każdego skróconego linku taki to kod jest majstrowany. Tobie pozostaje grafikę ową skopiować i gdzie tam na stronę wkleić.
Jak masz ciut wyżej, tam to adres tego bloga sprytnie zaszyty.

Formularz Google czyli ankieta na bloga.

Ankieta na bloga - formularz Google

Formularz Google dla błyskawicznego ankiety zmajstrowania.

Formularz Google czyli ankieta na bloga Jak tam masz konieczność ankiety online na bloga zmajstrowania, nic tylko z dokumentów Google korzystać, a dokładniej z Formularz Google. Bo tak się to u nich nazywa.
Prosto a i w chwil kilka zmajstrujesz tam swoją ankietę online. A i czasu niewiele zajmie zapodanie owej na jaką tam stronę czy wpis bloga. Jak tam kaprys masz, możesz i podać adres ankiety w sieci, bo Google w mig dla każdej stronę majstruje.

Formularz Google, gdzie to znaleźć?

Formularz Google, czyli ta tam ankieta on line, to jedna z aplikacji Dysku Google. Dysk Google to znowu taki sztuczny dysk w chmurze tagów, z angielska tag Cloud. Każden jeden posiadacz poczty od Google taki to dysk w chmurze posiada. Starczy wejść doń i używać zacząć.
Najprościej z okna w przeglądarce, tam gdzie otwarty Gmail masz, dostać się do dysku.

A bezpośredni link do Google dysku masz tu: https://drive.google.com/.

Formularz Google czyli jak ankietę zmajstrować?

Jak już będziesz w tym cały dysku Google, utwórz najlepiej folder nowy dla ankiety czy tam ankiet przeznaczony. To i bałaganu miał nie będziesz, wszystko szybko odnajdziesz.
W folderze nowym, co stworzony dopiero, kliknij znowu Utwórz ( na grafice wyżej opis jest), z listy co rozwinie się formularz wybierz.
Kliknij, otworzy się nowa zakładka przeglądarki z edycją nowego dokumentu Google, czyli Twojej nowej ankiety. Znowu ciut opisu masz w grafice wyżej. Wypełnij co tam potrzebujesz, jak pytanie następne dodać chcesz, kliknij Dodaj element pod pytaniem.
Wszystko masz gotowe, kliknij przycisk Gotowe. Wyjdziesz z edycji pytania i zawartości ankiety.
Dla opublikowania użyj przycisku Wyślij formularz, znaczy jak chcesz adres do ankiety komu tam zapodać. W wyskakującym oknie ( jak powyższy klikniesz przycisk) znajdziesz adres strony z działającą ankietą.

Formularz Google do bloga jak dodać?

To proste w zasadzie, te tam ankiety do bloga dodawanie. Cały sekret w dodaniu pływającej ramki, znaczy iframe znacznik html. W niej będzie wyświetlana ankieta, co ją Google opublikowało na stronie dla ankiety stworzonej.
Skopiowany kod HTML wklej gdzie tam masz potrzebę, czy to na stronę jaką, czy do wpisu jakiego. Wiele czasu nie zajmuje, pożytku wiele być z tego może.
Znaczy kod pływającej ramki wklejasz w widoku Tekstowy edytora WordPress, bo inaczej nie zadziała.

Przesłane odpowiedzi na pytania ankiety znajdziesz w tym samym folderze Dysku Google, w którym zmajstrowaną masz ankietę. Znajdziesz tam inny dokument Google, arkusz kalkulacyjny z tymi to odpowiedziami. Tworzony jest automatycznie, bez zawracania głowy Twojej.

Co na blogu piszczy wedle Google

Co wedle Google na blogu piszczy?

Na blogu to, na blogu tamto, Google prawdę powie.

Co na blogu piszczy wedle Google analyticsJak już masz i konto w Google anlaytics, i bloga podłączonego, to i dowiedz się co na blogu dzieje się.
Znaczy ruch tam jaki jest, kto do Ciebie za jaką okolicznością trafił, czy aby zaraz nie uciekł?
Wszystko co wyżej, a wiele więcej jeszcze masz tam, w tym całym analitycs pokazane. W szczegółach a detalach też.
A jeszcze jak połączysz z kontem w Google Webmaster Tools to i więcej danych dostaniesz, o słowach kluczowych, o ruchu na stronę każdą bloga. Czyli na jaką stronę kto wszedł, a z jakiej wyszedł dalej w Internetu czeluści.
Dla przypomnienia adres usługi samej masz tu: https://www.google.com/analytics/web

Potrzebę masz co na blogu więcej wiedzieć połącz analytics z Google webmaster tools.

Dla pełniejszego w analityce bloga opisania, połączyć masz konieczność konto w Google anlytics z kontem w Google Webmaster Tools. Proste to i kilka chwil tylko zajmie.
Poz zalogowaniu do konta Anlaytics, w górnym ( tym poziomym na szarym polu ) menu znajdziesz pozycję Administrator. Tam to kliknij a przejdziesz do sekcji administrowania usługami i kontami. Masz tam trzy kolumny. W tej pierwszej od lewej wybierz konto, w drugiej zaś, tej środkowej wybierz usługę.
Jak wybierzesz, usługę znaczy dla bloga Twojego, kliknij w tej środkowej kolumnie Ustawienia usługi.
W oknie nowym przewiń się do dołu, do sekcji Ustawienia Narzędzi dla webmasterów. Tam już masz link do owych narzędzi wiodący, do łączenia obu.

Jak połączysz, zaraz o słowach kluczowych wiele dowiesz się. Znaczy tych, dla których blog Twój pojawił się w wynikach wyszukiwania Google. A i wiele znacznie więcej.

Co na blogu piszczy znajdziesz w zakładce Raportowanie, wszytko o tym tam masz.

A to ilu bloga za ostatni miesiąc odwiedziło, z rozdrobnieniem na dni pojedyncze też. Ilu z nich tu pierwszy raz było, a ilu powróciło kolejny raz. Znaczy nowi i powracający.
Masz tam też współczynnik odrzuceń dla całego bloga, czyli ile wizyt zakończyło się na stronie jednej, tej wejściowej. Czyli ilu nie miało ochoty zapoznać się dokładniej z wartościami Twoimi.
Z lewej strony menu znajdziesz z pozycjami dla dokładniejszej analizy ruchu na blogu. Masz tam dane demograficzne odwiedzających, ich płeć, wiek i zainteresowania.
Dalej masz sekcję zachowania. Dowiesz się ilu masz nowych a ilu powracających. Znajdziesz też raport częstotliwości wizyt, kto raz bloga tylko odwiedził, a ilu dwa i więcej razy.
W końcu pokazane masz czasy trwania wizyt, ile jakich miałeś. A to jeszcze znajdziesz tu wykaz głębokości odwiedzin, znaczy ile stron kto za wizytą jedną przeglądał.
W zakładce Przypływ użytkowników masz graficznie pokazany ruch na wszystkich stronach bloga, strona wejścia, strony do których kto przechodził, wreszcie z jakiej opuścił witrynę Twoją.

Z jakich miejsc ruch na bloga masz, czyli pozyskiwanie.

Sekcja pozyskiwanie wszystkie źródła ruchu na bloga ukazuje. Masz tam wszystko na kanały rozdzielone:

 • Social – to skierowania z witryn i usług społecznościowych, Facebook, Google +, Twitter, YouTube i inne.
 • Direct – tu znowu masz bezpośrednie wejścia z wyszukiwarki, jak kto adres bloga wpisał w pasek adresu.
 • Organic Search – a to znowu wejścia z wyników wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek.
 • Referral  – tu masz odesłania z witryn innych, z linków tam zapodanych.

W miejscu tym sposobność masz sprawdzić co największy ruch na bloga przysparza, gdzie najlepiej promować stronę swoją.

Zapytania, znaczy jak w Google pokazujesz się.

Tu znowu dowiesz się dla jakich słów kluczowych Google wyświetlało bloga w wynikach wyszukiwania. Ile razy pokazali, ile kliknięć było. Masz też wyliczoną pozycję w ichnim rankingu dla każdego słowa kluczowego i średnią dla witryny całej.
To i porównać możesz zamiary swoje z efektami. Znaczy czy słowa kluczowe które dla siebie obrałeś Google zauważyło, na jakiej pozycji jesteś na nie. Wiedzieć będziesz czy poprawiać, zmieniać co konieczność masz.

Więcej o Google Analitycs masz w filmie, co niżej.

Google analytics o blogu prawdę powie.

Google analytics wszystko o odwiedzających bloga powie.

Google analytics wszystko o Twoim blogu powie.

Google analytics dla ruchu na blogu pokazania.Google analytics a inaczej tam anlityka strony od Google wszystko, co wiedzieć chcesz o ruchu na blogu swoim  powie.
Nie dość co darmowe, to jeszcze najdokładniejsza tu analiza ruchu wszelakiego na blogu czy tam innej stronie Twojej.
Masz tu w pełni analityczne, znaczy rozebrane na części pierwsze wszystkie aspekta odwiedzin wordpressa osobistego Twego.
Nie masz w Internecie całym lepszego nic do tego. Nie masz nic, co patrzyło by oczami Google na strony Twoje. Nic tylko korzystać, nic tylko wnioski wyciągać i stronę doskonalić.

Google analytics dla chętnego każdego, czyli jak to mieć?

Jak wiele innych to i ta usługa też gratis całkiem, też za hasłem z Google profilu Twojego dostępna. Adres na stronę usługi masz:
http://www.google.com/analytics/
A jak już tam konto masz swoje dodane to wejść możesz tędy:
https://www.google.com/analytics/web

Jak już do usługi Google analytics dostaniesz się, konieczność masz zmajstrowania tam konta nowego. Nie tego głównego, administratora niby.
Masz tam taką hierarchię niby, organizowanie analizowanych stron internetowych:

 • Konto – zawierać może usług wiele, najlepiej dla każdej witryny osobne konto założyć.
 • Usługa – tu masz dopiero analizę dla witryny, uruchamiasz ją w danym koncie.
 • Widok – to dla każdej usługi zestaw jej opcji.

Czyli tworzysz nowe konto, a w nim usługę nową. Widok dla usługi możesz na ten czas domyślny zostawić.

Jak tam w Google anlytics blog Twojego dodać?

Jak pierwszy raz tam jesteś, to na stronie http://www.google.com/analytics/ kliknij sobie kolorowy przycisk utwórz konto.
Znajdziesz owego na górnej niebieskiej belce menu.
Przeniesiesz się do strony kolejnej. Tam znowu kliknij se szary przycisk rejestracja. Znajdziesz go z prawej strony ekranu.
Przejdziesz zaraz do do strony tworzenia nowego konta, tego od analityki bloga Twojego.
Tam sobie wybierz do śledzenia jako typ witrynę internetową. Dalej czyli niżej podaj nazwę nowego konta. W koncie masz konieczność nową usługę zmajstrować. To i dalej podajesz nazwę witryny, to będzie i nazwa usługi.
W końcu podać adres URL bloga trzeba. Tyle że bez określenia protokołu transmisji, czyli bez http://. Znaczy tu wpiszesz domenę dla bloga. Na ten przykład szkoleniajana.eu
W kolejności następnej wybierasz kategorię branży, inaczej o czy to konkretnie blog twój jest.
Dalej znowu zmieniasz strefę czasową na naszą, masz konieczność wybrania z listy Polska.
Na koniec kliknij na dole przycisk „Pobierz indentyfikator śledzenia” . Wyskoczy okno akceptacji warunków korzystania z usług Google analytics, to i zaakceptuj. Przejdziesz do zakładki kodu śledzenia. Znajdziesz tam i identyfikator dla śledzenia jak i cały kod Javascript co masz konieczność na bloga wkleić.
Na ten czas masz tam komunikat „Śledzenie niezainstalowane”, co i zgodne z prawdą oczywista.

Jak znowu uruchomić śledzenie bloga w Google analytics?

Dla uruchomienia śledzenia bloga konieczność masz umieszczenia w sekcji head kodu swojego bloga krótkiego skryptu Java.
Co i wielce skomplikowane być nie może. Ot kopiujesz skrypt cały z zakładki kodu śledzenia w Google analytics i wklejasz do pliku header.php bloga. Koniecznie przed tagiem </head>, co zamyka ową sekcję nagłówkową kodu bloga. Co tam umieścisz, pojawi się na wyszyściuśkich stronach bloga, jakie by tam nie były.

Kod wkleić oczywista konieczność masz z kokpitu, czyli zaplecza bloga. Wybierasz tam w sekcji wygląd menu pozycję edytor.
Przejdziesz do edytora plików php skórki bloga. Odnajdujesz plik header.php opisany jako naglówek. Klikasz owego i otwiera się do edycji.
Przed tagiem </head> wklejasz skopiowany skrypt. Zapisujesz dzieło, gotowe. Google zaczyna śledzić bloga.
Po czasie niedługim w Google anlaytics, w sekcji Kod śledzenia pojawi się informacja: Oczekiwanie na dane.
Znaczy że kod śledzenia umieszczony prawidłowo, i Google zaczyna zbierać dane z bloga.
Po niejakim czasie znajdziesz w tym samym miejscu informację: Odbieranie danych.
To i już wszystko działa jak należy, możesz analizować dane zebrane przez usługę Google analytics. Co i jak tam przeglądać, to już we wpisie kolejnym. Bo tu i miejsca brak.

Webmaster Tools dla bloga kontroli.

Od Google darmo Webmaster Tools

 Webmaster tools czyli narzędzia dla bloga kontroli.

Webmaster Tools od Google Google daje wszystkim darmo przydatne wielce, a i sprawne ogromnie, narzędzie webmaster tools. Po naszemu to będzie mniej więcej narzędzia dla webmasterów, czyli strony w Internecie majstrujących. Jak bloga masz, toś i web majster gębą całą. To i to narzędzie dla Ciebie akurat. Nic tylko korzystać do woli.

W Webmaster tools konto uruchomić wypada.

Usługa, a po prawdzie tumult narzędzi od diagnostyki czy tam sprawdzania każdej witryny internetowej całkiem gratis jest. Starczy jak masz konto na poczcie ichniej, znaczy Gmail. A jak to masz, to i już Ci tam profil osobisty Twój wymajstrowali. Za poręczeniem owego profilu do wszystkich ichnich usług dostęp masz . Za hasłem jednym, tym od Gmail poczty. Tak to już u nich wszystko ułożone masz.
A wejście do narzędzi dla majstrujących strony masz tu:
https://www.google.com/webmasters/tools
Jak okazji nie miałeś tam być, poproszą ładnie o hasła do Google podania, znaczy tego z Gmail. Podasz, wejdziesz i już adres witryny, może być i blog Twojego do sprawdzania podawać będziesz.
Jak już dodasz bloga, do weryfikacji praw do niego dojdziesz. Masz tam kilka sposobności na to.

 1. Jeden tag HTML, krótki zresztą na wiersz tylko, skopiować z webmaster  tools i do sekcji head bloga wkleić.
 2. Przez Google Analytics weryfikacja, oczywista jak tam już blog ten dodany masz.
 3. Zapisanie maleńkiego pliku HTML w katalogu głównym bloga, ten to plik oczywista masz w webmaster tools gotowy

Webmaster Tools wiele o blogu Twoim powie.

Masz tam możliwości wiele dla sprawdzenia stanu bloga swego, dla sprawdzenia jak Google widzi jego.
Pierwsze, to w witryny panelu sprawdzisz stan na teraz. Czy tam serwer DNS działa jak trzeba, czy serwer WWW też w kondycji dobrej, a i o braku kłopotu z pobieraniem przez roboty Google pliku robot.txt taż wiadomość masz.
A i statystyki dla słów kluczowy tu znajdziesz. Wreszcie informacje o mapach witryny, takie w skrócie znajdziesz w tym panelu witryny.

Dalej, w sekcji innej – Mapy witryny, dodać i testować masz sposobność mapy owe. Masz tam pokazane czarno na białym ile map działa, czy problemów jakie z nimi, ile obiektów przesłano a ile zaindeksowano.

W sekcji jeszcze innej – Wyszukiwane hasła, wszystkie słowa masz kluczowe. Oczywista dla których witryna w wynikach wyszukiwania Google pokazana była. A i jeszcze ile kliknięć, czyli wejść na bloga z tego było.
Masz i wykaz wszystkich słów kluczowych jakie Google do Twojego bloga przypisało. W kolejności od najważniejszego, do mniej ważnych. Sprawdzić możesz, czy to z intencjami Twoimi zgodne. Jak nie, coś tam zmienić na blogu jest potrzeba.

No i ważna zakładka – Problemy dotyczące bezpieczeństwa. Tu znowu sprawdzisz czy blog wolny od złośliwego kodu, czy go Google nie zablokowało w wynikach wyszukiwań.

Wiele więcej opcji masz tam w Google Webmaster Tools, tu miejsca mało na opisanie wszystkiego. Niżej masz film z dokładniejszym opisaniem usługi owej.

Ten wpis znaleziono w wyszukiwarce Google prawdopodobnie przez poniższe frazy kluczowe:

 • szkoleniajana eu