Usługi prawie wszelakie  darmo, brać przebierać, a używać.

Usługi Google, każdy coś tu znajdzie przydatnego. Usługi Google wszelakie darmo każdy chętny ma. A masz ich tam tyle, że dla każdej potrzeby osobistej wsparcie dostaniesz.
Jest tam Dysk Google, to taki niby dysk w chmurze tagów, inaczej nie maszynisku Twoim i a na Google serwerach umiejscowion. A przeróżne tam masz usługi. Choć tu wspomnieć o formularzu, co naprawdę jest ankietą do prostego a chyżego zmajstrowania i w sieć, czy na bloga zapodania.
Znajdziesz i usługi dla blogów czy tam innych rzeczy w Internecie sprawdzania, znaczy narzędzia dla webmasterów. W mig wszystko, co nie tak, wyłapią i pod nos w mailu podsuną. Jest i dla odwiedzalności witryn kontrolowania Google Analytics.

Ale, jak już zażywać wszelkich usług Google zamiarujesz, mniej na uwadze, co swój profil osobisty mieć tam musisz. I pamiętaj, wszelakie poczynania Twoje w sieci są zauważone, zapisane, przemielone.
Słowem jednym, coś za coś.

Jakie tam usługi u Google znajdziesz jeszcze.

Google Play, jarmark rozszerzeń i programów do smartfonów.Google Play – aplikacje przeróżna dla Androida systemu.

Znajdziesz w miejscu tym ogrom wielki aplikacji dla smartfona swego czy innej machiny przenośnej, koniecznie na Androidzie śmigającej. Wiele, bardzo wiele z nich z nic, czyli darmo dają. A co jeszcze znamienite, jak u Googla cóś tam z Androidem zarejestrujesz, to masz łatwe instalowanie. Starczy na stronie Google Play aplikację wybrać, zlecić instalowania. I tu koniec znoju Twojego. Reszta sam dzieje się.

Dysk Google, wirtualny dysk dla dyspozycji Twojej.Dysk Google – w chmurze tagów miejsce z aplikacjami.

Miejsca kawałek na owym chmurnym dysku dostajesz od razu, jak tylko konto Gmail obstalujesz. Jak do wszystkiego u nich, tak i tu wejście masz za hasłem z Gmail. Dysk wielce przydatna rzecz. Raz, że wszystko co zapiszesz tam, masz dostępne z dowolnego miejsca na ziemi, z komputera obojętnego. Dwa, że wszystko tam z innymi dzielić możesz, znaczy razem w zespole przeinaczać.
Znajdziesz tam usługę formularzem zwaną. To ciut mylnie nazwane, to wielce sprawna ankieta internetowa. Jak u nich zwykle bywa w statystyki i raporty przystrojona. W kilka minut, nic nie kłamię, ankietę jaką zmajstrować idzie. Tylko myszką i ciut klawiaturą się wspierając. W świat zapodać, żaden kłopot, bajka niby. Klikniesz raz i już ankieta działa. Na dodatek można i na blogu ową ukazać. Starczy w ramce pływającej zapodać. Kodu znać potrzeby nie masz, podsuną go pod nos Twój znamienity.
Masz tam na dodatek i arkusz od kalkulacji, i edytor dla tekstów przeróżnych spisywania a i na dodatek prezentacje różne.

Kalendarz Google w chmurze tagów działający.Kalendarz Google – całkiem sprawny, dla osobistego i wspólnego korzystania.

Po prawdzie nie jeden to a wiele kalendarzy, ile dusza zapragnie. Wszystkie sam majstrujesz, wszystkie razem pokazywane. Znaczy w jednym oknie – interfejsie. Możesz każdy z osobna przeglądać, albo i wszystkie razem.
A to jeszcze masz sposobność innym udostępnić, tak by wespół plany snuć. Na dodatek, jak ochota taka, w sieci gdzie tam który obwieścić, na ten przykład na blogu jakim.
Znowu dla przypomnień zdarzeń ważnych wiele masz tam sposobności. A to w mailu na Twój adres słanym, a to w okienku na komputerze pokazywanym. Wreszcie, jak numer na telefon zapodasz, to i sms dostaniesz z wieścią.
Słowem jednym całkiem sprawny, wielce przydatny terminarz w chmurze tagów zamieszczony.

Blogger to miejsce na Twojego bloga.Blogger – tu bloga jednego albo i wiele gratis możesz mieć.

To całkiem darmowa usługa Google, taka niby platforma dla blogów utrzymania. Możesz mieć tu jednego, albo i wiele, jak taki kaprys posiadasz. A i jeszcze Twoja znajomość htmlów czy takich tam innych żadna może być. Tu wszystko zmajstrujesz za myszki pomocą. Wszystko łatwo i przyjemnie ustawiać idzie. Od szerokości miejsca na posty, przez tło strony, do układu kolumn i takich tam różnych. Słowem jednem modelujesz stronkę osobistą jak by z plasteliny.
Dla sprawności jego powiększenia masz tam wiele dodatków, nic tylko przebierać i dodawać. Za pomocą myszki tylko, zrozumiałe.
Miejsce doskonałe na potyczki pierwsze z Internetem, na swoich myśli ukazywanie.

Google Developers dla wsparcia poczynań Twoich w internetowych zawiłościach.Google Developers – platforma wsparcia dla niezwyczajnego technologii od Google używania.

To miejsce z objaśnieniami zawiłości technologii Google rozmaitych. A to dla You Tube i odtwarzacza do niego, a to gadżety Google plus dla stron oznaczania, czy tam Google Maps i wiele innych. Znajdziesz tu kody, parametry, rozszerzenia dla ciekawego na swoich stronach tychże używania.
Dla łączenia stron swoich z Google+ i ich tam polecania znajdziesz tu wszystko co potrzeba, to odznaki, to gadżety polecania, czy nareszcie wieści ze strumienia G+ wyświetlania.

Gogle Analytics wszelaki ruch zliczy i przemierzy na stronach Twoich.Google Analytics – znamienita usługa od śledzenia i raportowania ruchu wszealkiego na stronach Twoich.

To znowu usługa od śledzenia i rozmaitego raportowania ruchu internautów na stronach Twoich przeróżnych. Jedno konto zakładasz, a śledzić masz sposobność choć i blogów sto. Starczy w miejscu jednym strony kod śledzenia zapodać, a już Google za sprawdzanie bloga się zabiera. Dzień co dzień wszystko sprawdza, zapisuje i wylicza.
Masz tam, znaczy w panelu swoim Analytics zebrane wszystko. Na przeróżne sposoby jest sposobność oglądania. Nawet nakładkę na witrynę masz, czyli na żywo pokazane które miejsca i jak klikane.
Jak poważnie bloga mieć zamiarujesz, nieodzowna to usługa. Wiele powie o tym, czy ten to blog uznanie zdobywa, czy przeciwnie wręcz, traci.

Tu już kończę, choć nie wszystko Google opisane. Ale miejsca mało, czasu brak. Więcej będzie tu, na blogu moim. Już dokładnie, na video. Już niebawem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *