Wtyczka WordPress dla łatwego widget edytowania.

Wtyczka WordPress Black Studio TinyMCEWtyczka WordPress Black Studio TinyMCE daje sposobność łatwego widet edytowania. Oto masz możliwość korzystania z edytora tekstu dla widget majstrowania. Normalnie jest tylko widget typu tekst, gdzie albo tekst bez formatowania, albo kod HTML wpisać idzie.
Czyli bez wprawności w HTML i CSS widget okazałej dla oka prezencji mieć nie może. Formularza rejestracji na jaką tam listę mailingową nie sformatujesz do prezencji znakomitej.

Black Studio TinyMCE Wtyczka WordPress dla edycji swobody.

Jak już sobie do WordPress wtyczkę ową doinstalujesz i koniecznie uruchomisz, masz już nowy typ widget na zapleczu bloga, zwie się Visual Editor.
Masz tam tryby pracy dwa, jak dla postu czy strony edycji. Pierwszy czyli Visual to graficzny tryb, prawie tworzysz jak widzisz, co i w edytorze widzisz i zmieniasz, to i na froncie tak będzie. Nie do końca, ale prawie.
Drugi, czyli HTML tryb, to prawie tryb edycji kodu HTML. Znaczy widzisz tagi HTML i edytować je możesz. Tyle że wszystkich nie widzisz i nie wszystko edytować idzie. To nie prawdziwy tryb HTML, na to WordPress nie pozwala.
W trybie Visual grafikę do widget wstawisz prosto, bez komplikacji żadnej. Ciut sformatować też idzie. Podlinkować grafikę, też proste, to i już baner masz swój okazały.
Tekst dodawany do widget formatować idzie jak normalny tekst we wpisie jakim, to i po swojemu swobodnie wszystko ustawisz.

Wtyczka WordPress Black Studio z edytora korzysta.

Wtyczka współpracuje z edytorem tekstu WordPress. Jak do niego, edytora znaczy, doinstalujesz rozszerzenie TinyMCE Advanced, znacznie możliwości edycji poszerzysz. A to tabele już wstawiać i edytować idzie, kolor, rozmiar i krój czcionki przeinaczać można. I ciut więcej.
A jak tabele edytować możesz, to już kłopot żaden formularze zapisu na jakie tam listy mailingowe poprzestawiać po swojemu.
Takim to sposobem, dzięki wtyczce Black Studio, pełną swobodę działania i kontrolę na wyglądem nowych widget masz.

 


1 Comment

Jej Rudość · 12 kwietnia 2016 o 15:16

Dziękuję, dziękuję, dziękuję iiiiiiiiiii padam do stóp!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *