Tekst na bloga i ludziom i Google pożyteczny musi być.

Teks na bloga ważny jestWiadomo, tekst na bloga najważniejszy. Bo on wartości Twoje innym niesie. A jak blog dobry ma być, to i wartości musi drugim dawać. Co wartość owa jest.
Ano coś, co innemu pozwoli przejść z punktu w którym akurat jest, do punktu w którym koniecznie znaleźć się ma pragnienie.
Dla konkretu, Ty koniecznie zoptymalizowane teksty na bloga dawać pragniesz, a jeszcze nie wiesz jak? To i ten wpis czy tam post, co objaśnia to, jest wartością. Bo jak przestudiujesz niniejszy, to i wiedzieć będziesz jak?

Tekst na bloga kopiowanym być nie może.

Teksty Twoje muszą być, żadne z kąt tam kopiowane w sieci i na bloga wklejane. Raz że Google to w mig wynajdzie, to jest ten tam double content czyli powielana treść. Tu masz niżej, co Google o tym mówi.

W rzadkich przypadkach, w których Google uświadamia sobie, że duplikaty mogą być pokazane z zamiarem manipulowania naszych rankingach i oszukania naszych użytkowników, będziemy również dokonać odpowiednich korekt w indeksowania i rankingu stron zaangażowanych. W rezultacie, ranking witryny mogą cierpieć lub witryna może zostać całkowicie wykluczona z indeksu Google, w tym przypadku nie będzie już wyświetlane w wynikach wyszukiwania.

Dwa, jak zamiarujesz wśród tysięcy innych blogów się wyróżnić, to swoje teksty dawaj. Każdy tam po swojemu pisze, znaczy swój styl posiada. Ty też. Nie wierzysz, przekonaj się. To jak po swojemu, a koniecznie wartościowo wstawiał na bloga będziesz, ludzie i Google w mig to docenią. U ludzi poważanie zdobędziesz, w Google rankingach pozycje słuszne, w pierwszych 1o.

Słowa czy tam frazy kluczowe tekst na bloga zawierać musi.

W każdym wpisie umieść koniecznie słowo czy tam frazę kluczową jaką tu obrałeś. I to nie raz jeden, a kilka. Znaczy nie przesadzaj, co za dużo też niezdrowo. Kilka razy, do 5% całego tekstu. To pomoże wyszukiwarce skojarzyć tekst dany z konkretnym słowem. Czyli jak kto czego tam szuka u Googla, to on mu Twój wpis wnet podsunie, oczywista w wynikach wyszukiwania.

Link tam jeden albo dwa dorzuć.

Dla Google strona linków nie mająca jest zaprzeczeniem idei Internetu, co i zresztą racją jest. Ale o tym kiedy indziej. Czyli tekst na bloga Twój linkami się odznacza dobrze, punkty kolejne dla rankingu. Możesz do innych zasobów w sieci kierować tu, ale koniecznie tematycznie do Twoich podobnych. Możesz też na innego posta u siebie wskazać, też dobrze.

Grafika i tysiąca słów warta jest.

To jak tak to i swój tekst na bloga w grafikę jaką przyodziej. Najlepiej ciut z sensem wpisu związaną. A do tego jeszcze zoptymalizowaną. Znaczy opis alternatywny zawierać musi. Ten opis to inaczej tag alt. Jak która przeglądarka grafiki wyświetlić nie zdoła, to choć ten opis pokaże. Lepsze to jak nic. A i Google obecność tego to opisu kontroluje. Możesz tam, w tym opisie, dodać słowo kluczowe, tak mała sztuczka.
Dla wiadomości Twojej, wielkie oko już i grafiki indeksuje, w rankingu i wynikach osobnych. Jak tak, to nie zaniedbuj. To jeszcze jedno źródło ruchu na bloga Twojego.

To i tak na pierwszy raz wszytko o tym optymalizowanym tekście na blog.
Tu masz niżej i video jedno jeszcze, wiadomo o tekstu optymalizowaniu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *